Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur

Herkese merhaba arkadaşlar 😊

Okul zamanları tatilde olduğumuz kadar aktif olamadığımız için üzgünüz ama elimizden geldiğince de ilgilenmeye devam ediyoruz ☺ Bu postumuz son zamanların popüler kitabı hakkındadır.

Öncelikle kitap yarım saate bitebilecek bir kitap onu belirtelim. Sevmediğim yönlerinden birisi tek cümlenin büyük puntolarla tek sayfaya sıkıştırılmış olması açıkçası bende bir eksi puan oluşmasına neden oldu. Bunun yanında kitabı okurken sanki Instagram’da söz sayfalarında dolaşıyormuş hissine kapıldım.

Kitabın baş sayfaları iyi başladı ancak sonraları sıradanlaştı diyebilirim. Satış başarısını takdir ediyorum, Nilgün Bodur’un bu konuda başarılı olduğu bir gerçek. Merak uyandıran bu kitabın adı olmasa bu kadar satacağını düşünmüyorum açıkçası. Okumazsaniz da pek bir kaybınız olmayacaktır. ⭕ Bu tabii ki sayfamızın kişisel yorumudur. Alıp çok beğenenler de olabilir ancak biz sayfamızda yorumlarımızı yaparken objektif olmaya özen gösteriyoruz. Yoksa her kitaba “bayıldık” demek de alacak olanlara haksızlık olur 😊😊 📚📚Sevgiyle kalın, kitapla kalın efendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur için yorumda bulun

    Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur için ilk yorumu yapabilirsin.