Çiftlikteki Ceset

5 (100%) 2 votes
Favorilerime Ekle
0 kişinin favorisi
Okuduklarıma Ekle
0 kişi okudu
Okuyacaklarıma Ekle
0 kişi okuyacak

“Zekice kurgulanmış sürükleyici bir kitap.”
-Margaret Yorke-

“Granger her zamanki gibi, karakterler keskin ve sert.”
-The Times-

“Hikâye daha girift, gizemli ve ürpertici hale geliyor.”
-Good Book Guide-

İngiltere’nin en iyi polisiye yazarlarından biri olan Ann Granger soluk kesen Çiftlikteki Ceset romanıyla okuyucularının karşısında. Granger, etkileyici ve samimi üslubu sayesinde karakterleri ete kemiğe büründürüyor. Bu enfes polisiyeyi okumaya başladığınız andan itibaren zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız… Çiftlikteki Ceset yeni Costwold cinayet serisini müjdeliyor. Campbell ve Carter Gizemi.

Lucas Burton kır hayatından nefret eder. Onun için kır hayatı gübre, balçık ve ölü şeylerdi. Pek de haksız sayılmaz. Bir iş anlaşması yapmak için meçhul bir yerdeki terk edilmiş çiftliğe geldiği zaman genç bir kızın cesediyle karşılaşır. İşte o an kötü talihinin başladığı andır. Penny Gower ahırların oradan onun gümüş renkli Mersedesiyle suç mahallinden ayrıldığını görmüştü ve her şey bir anda onun için umutsuz hale gelmişti.

Bu vakada çalışan Dedektif Jess Campbell kumlar arasında bulduğu birkaç kurşunla uğraşırken bir başka ceset daha bulundu…

(Tanıtım Bülteninden)

Medya Cinsi: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 280
Ebat: 14×21
İlk Baskı Yılı: 2017
Hamur Tipi: 2.Hamur
Baskı Sayısı: 1. Basım
ISBN: 9786055075927

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çiftlikteki Ceset için yorumda bulun

    Çiftlikteki Ceset için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Çiftlikteki Ceset için ilk yorumu yapabilirsin.