Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Nasıl Korsan Olursun

Kitabı Oyla
Favorilerime Ekle
0 kişinin favorisi
Okuduklarıma Ekle
0 kişi okudu
Okuyacaklarıma Ekle
0 kişi okuyacak

Liderlik için güç mü, cesaret mi yoksa zekâ mı gerekli sorusuna cevap arayan Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık, esprili anlatım dili sayesinde çocukları hem eğlendirecek hem de onlara okumayı sevdirecek.

Arkadaşlık, başarılı olma ve dayanışma üzerine eğlenceli bir başlangıç olan, tüm dünyada 8 milyondan fazla satan ve 26 dile çevrilen dizinin ilk kitabı Ejderhanı Nasıl Eğitirsin aynı isimle 2010 yılında Dreamworks tarafından beyaz perdeye de uyarlandı. Serideki 2. animasyon filmi 2014 yılında izleyiciyle buluşurken,  3. filmin ise 2019 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Korkunç Gıcık Üçüncü Hıçkırık cesur, gösterişli ve bir o kadar da zeki bir Viking kahramanıydı. Fakat Viking kahramanlarının bile bir yerlerden başlamaları gerekir. Bu eğlenceli ve sürükleyici macerada Hıçkırık, kılıç dövüşü, batan gemiler ve ölümcül ejderhalar hakkında henüz öğrenecek çok şeyi olduğu o eski günlerini anlatıyor…

(Tanıtım Bülteninden)
Hamur Tipi : 2. Hamur
Sayfa Sayısı : 198
Ebat : 13,5 x 21
Baskı Sayısı : 1. Basım
İlk Baskı Yılı : 2018
Dil : Türkçe
ISBN: 9786051734644

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Nasıl Korsan Olursun için yorumda bulun

    Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Nasıl Korsan Olursun için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ejderhanı Nasıl Eğitirsin-Nasıl Korsan Olursun için ilk yorumu yapabilirsin.