Sana Aşk Getirdim – Meral Kır

“Sana Aşk Getirdim” Sancaktarlar serisinin 5. kitabı. En çok merak ettiğim karakter olan Mehmet Sancaktar ile yazarımız seriye veda ediyor. Son kitap olduğu için beklentim yüksekti, yazar yine harika bir kurgu ile tadına doyum olmaz bir hikâye yazmış.

Diğer kitapları okumuş olanlar bilirler Mehmet en büyük kardeş olarak diğer kardeşlerinin arkasında dağ gibi duran, her problemlerine çözüm sunan, kolayını bulsa kravatı ile yatacak olan, kendine has ben bildim edalarının arkasına saklanan yüreği yufka sevgi dolu bir adam.

Esmer ise Mehmet’in tam tersi. Düşünmeden hareket eden, aklından geçenleri pat diye söyleyen, geçmişin gizemi arasında sıkışıp kalmış, Mehmet’in aksine bir tişört bir kot ile günlerini geçiren dağınık bir kız.

Mehmet, abi olarak o kadar şeyi sırtlanmak zorunda kalmış ki bir tek anılarında kalan aşk olmuş elindeki. Ama her şey Esmer’in hayatına girmesi ile değişiyor. Esmer, komiser olmanın avantajlarını kullanarak babasının intiharının altında ki sebepleri araştırarak kabul etmediği bu gerçeğin peşine düşünüyor ama başı bir türlü beladan kurtulmuyor. Mehmet bir taraftan Esmer’e yardım ederken bir taraftan da yıllarca kapalı kalmış kalbinin kapılarını aralamaya başlıyor.

📖“İnsanları birbirlerine yaklaştıran zaman değil, o zaman içerisinde yaşadıklarıydı”

Okuyucuları bilir Meral Hanım polisiye ve aşkı harmanlayarak dile getiren bir yazar. Bu kitabında da yine her şey dozundaydı. Mehmet yüreğini kime kaptıracak acaba diye çok merak ediyordum. Yolum Aşka Düştü kitabında karşımıza ismen çıkan kadın komisere kaptırmış yüreğini. Yine macera doluydu, onlarla güldüm, onlarla hüzünlendim. Artık gönül rahatlığı ile Sancaktar Ailesine veda edebilirim.

Yüreğinize, kaleminize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sana Aşk Getirdim – Meral Kır için yorumda bulun

    Sana Aşk Getirdim – Meral Kır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sana Aşk Getirdim – Meral Kır için ilk yorumu yapabilirsin.